Finał wakacyjnej zbiórki

with Brak komentarzy

Już w tę NIEDZIELĘ, 11 czerwca, odbędzie się wielki Finał naszej WAKACYJNEJ ZBIÓRKI.

Szukajcie naszych wolontariuszy w koszulkach Non Iron, w czasie największego wydarzenia triathlonowego w warszawie, ENEA WARSAW IM 5150. Będziemy na Expo przy pl. Teatralnym, oraz na trasie biegowej. Nr naszej zbiórki to „2017/2639/OR”.

Przypominamy, że zbieramy na SPORTOWE WAKACJE dla dzieci, podopiecznych świetlic środowiskowych, którymi na co dzień zajmuje się Fundacja dla Dzieci i Młodzieży „Kółko Graniaste”, a my już od prawie roku finansujemy ich zajęcia sportowe.

  1. 20 dzieci z świetlicy „Dziupla’ w Pożarkach, oraz ze świetlicy w Nowej wsi Kętrzynskiej, pojadą na obóz sportowy, organizowany przez „obozy sportowe Let’s Go”. Dla „naszych” dzieci firma przygotowała specjalną ofertę „po kosztach”. Dla większości dzieci, będzie to ich pierwszy prawdziwy wakacyjny wyjazd.
  1. Dzieci z olsztyńskich świetlic, w szczególności ze świetlicy przy ul. Towarowej (domy socjalne) wezmą udział w półkoloniach. Dzięki waszej pomocy sfinansujemy bogaty program sportowy. Dzieci przez cały dzień będą mogły brać udział w treningach, rozgrywkach i zabawach sportowych, pod okiem profesjonalnych trenerów.

Chcemy, aby młodzi ludzie mieli szansę się przekonać, że sport to wspaniała i rozwijająca alternatywa spędzania wolnego czasu. Liczymy, że w czasie wakacji złapią ‘sportowego bakcyla” i będą potrafiły wybrać swoją ulubioną dyscyplinę, którą dzięki waszej pomocy, będą mogły uprawiać w ciągu całego roku szkolnego.

Pamiętajcie, że każdy grosz się liczy 🙂