Non Iron na Gali Polskiego Triathlonu

with Brak komentarzy

Już po raz siódmy odbyła się Doroczna Gala Triathlonu. W tym roku, w czasie jej trwania organizatorzy, Akademia Triathlonu umożliwili nam zbieranie datków na naszą fundację.

Udało się zebrać 1100 zł, za co z całego serca dziękujemy. Tegoroczna Gala miała charakter szczególny charakter. Jednym z gości był Jerzy Górski, legenda polskiego triathlonu, człowiek, który tylko dzięki sile woli i własnej determinacji wyszedł z koszmaru uzależnienia od twardych narkotyków, aby potem wygrać Double IronTriathlon w Huntsville Jest bohaterem książki Łukasza Grassa „Najlepszy – gdy słabość staje się siłą”, oraz filmu pod tym samym tytułem Łukasza Palkowskiego.

Postać Jerzego może być inspiracją, nie tylko dla tych którzy borykali się z uzależnieniem, ale dla każdego, bo każdy z nas niesie jakiś swój krzyż i każdy co dzień musi pokonywać swoje słabości, ograniczenia, lęki.

Każda osoba, która wpłaciła na Fundację, otrzymywała od naszych fundatorów książkę o Jerzym Górskim, w krótkim czasie rozeszło się 30 egzemplarzy, a my mamy kolejne fundusze na wsparcie „naszych’ dzieciaków

Dziękujemy Akademii Triathlonu, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia.