OLSZTYN BIEGA

with Brak komentarzy

20 dzieci z olsztyńskiej świetlicy „Centrum Moc” oraz olsztyńskiego Domu Dziecka wystartowało w niedzielę (27.05.2018 r) w dziecięcych zawodach biegowych w ramach Elemental Trie Series. Nasi młodzi podopieczni ścigali się na dystansie 200, 500 i 1000 m. Natomiast pełnoletni już Adam, pobiegł na 10 km, poprawił swój czas w stosunku do zeszłego roku o prawie 10 min!!! Dało mu to drugie miejsce w jego kategorii! Ogromna radość dla nas i dla Adama. Wśród młodszych, na pudle stanęła jeszcze trójka młodych biegaczy, Wiktoria  (500 m) i Paulina (1000 m) zajęły II miejsce, a Piotrek (1000 m) pierwsze! Ale nie tylko medaliści są zwycięzcami, każdy musiał pokonac swoje ograniczenia, upał, mocny podbieg, były nie lada wyzwaniem. Szczególne gratulacje dla Patrycji, której było naprawdę ciężko, ale dała radę i po pierwszym okrążeniu nie zeszła i ukończyła bieg. Jesteśmy bardzo dumni ze wszyskich naszych podopiecznych, ten start dał im ogromną moc.  Sport to prawdziwa kuźnia charakterów 🙂