#Biegam Dobrze dla Non Iron


Biegasz?

Albo może dopiero chcesz zacząć, ale brakuje ci motywacji? Pobiegnij z nami i wspomóż realizację naszych projektów. Pomóż sfinansować zajęcia sportowe dla kolejnych dzieci z trudnych środowisk. Roczny koszt takich zajęć to na rok szkolny 2018/2019  297 000 zł, co daje 1485 zł na jedno dziecko!. Już trzeci raz stajemy się częścią projektu BiegamDobrze, łącznie zebraliśmy  ponad 60 tys zł. Dzięki tym funduszom sfinansowaliśmy projekt "Boks w Ozorkowie", oraz częściowo "Biegnij Po Marzenia"  Wierzymy w ideę wychowania przez sport, w to, że dzięki regularnemu treningowi możemy dać dzieciom szansę na lepszy start. Zostań bohaterem naszych podopiecznych.  A jeśli nie biegasz, to wrzuć kilka groszy na zbiórki naszych biegaczy. 

#BiegamDobrze
dla NONIRON

Na świecie charytatywne bieganie jest od lat bardzo popularne, w Polsce dopiero zaczyna się robić „modne” i nabierać rozpędu. Od kilku lat Fundacja Maraton Warszawskiego zaprasza biegaczy do aktywnego włączenia się w niesienie pomocy poprzez bieganie w ramach akcji #BiegamDobrze (http://pzumaratonwarszawski.com/biegamdobrze/). Dzięki takim biegaczom jak ty uda nam się zrealizować nasze cele. Wybierz naszą Fundację i zostań Biegowym Wojownikiem NON IRON. Do zobaczenia na trasie :)

Jak to zrobić?


1

Rejestrując się na bieg wybierz ścieżkę charytatywną

2

Spośród kilku organizacji wybierasz Fundację Non Iron http://pzumaratonwarszawski.com/biegamdobrze_organizacje/

3

Na profilu Twojej zbiórki wstaw swoje zdjęcie i krótki opis, nie musisz być najszybszym biegaczem w mieście, najważniejsze żebyś miał pomysł i fantazję, tak aby jak najwięcej Twoich znajomi wspomogło twoją zbiórkę

4

W momencie pozyskania 350 zł zostanie Ci przydzielony numer startowy, masz na to czas do 28 lutego 2019 r, ale zbierać możesz dłużej, bo aż do 10 kwietnia.

5

Wyznacz sobie dodatkowy cel i wyzwanie, np  "za każdy przekroczony 1000 zł będę robić na trasie co 5 km pompkę", "założę dodatkowe przebranie", "upiekę ciastka dla darczyńców", "zaoferuje darmowe lekcje u zaprzyjaźnionego trenera" itp.

6

Przed biegiem otrzymasz od nas specjalny pakiet startowy z kilkoma niespodziankami. Również główny pakiet startowy od Fundacji Maraton Warszawski będzie zawierał unikalną koszulkę dobroczynnego biegacza.

7

W dniu zawodów będziemy Ci kibicować na trasie, takich kibiców nie będzie miał nikt.

zobacz video poradnik

N O N I R O N