Sportowe Wakacje

21.07.18


Chociaż wakacje na półmetku, to nasi podopieczni nie próżnują. W Ozorkowie nieustannie trwają treningi bokserskie a młodzież szykuje się już do tygodniowego obozu kondycyjnego! W Zgierzu i w Olsztynie zakończyły się sportowe półkolonie, na zdjęciach widać, że było i intensywnie …

Chociaż wakacje na półmetku, to nasi podopieczni nie próżnują. W Ozorkowie nieustannie trwają treningi bokserskie a młodzież szykuje się już do tygodniowego obozu kondycyjnego! W Zgierzu i w Olsztynie zakończyły się sportowe półkolonie, na zdjęciach widać, że było i intensywnie i mocno sportowo, ale także bardzo wesoło. Szykujemy się też do odpalenia nowego projektu w okolicach Jezioran, dzięki wielkiemu zaangażowaniu pani Angeliki Stawisińskiej, szefowej lokalnego MOKu, chcemy zapalić młodych ludzi do trenowania tenisa stołowego. Na razie w wakacje w trzech wiejskich świetlicach środowiskowych pełni entuzjazmu trenerzy, będą zachęcać młodzież do systematycznych treningów. Mamy nadzieję, że owocem tego będą regularne zajęcia od nowego roku szkolnego.

Ale to nie wszystko, w Krzyżówkach nadal trwają treningi, a wszyscy powoli szykują się do sierpniowego treningu na zakończenie projektu!

N O N I R O N