Wakacje cd

07.08.18


 Zakończyły się sportowe półkolonie w Zgierzu i w Olsztynie. Trenerzy spisali się na medal, dzieciaki zachwycone :). mamy nadzieję, że skutkować to będzie jeszcze większą frekwencją od początku nowego roku szkolnego. Dobiegł również końca obóz sportowy młodzieży biorącej udział ...

Zakończyły się sportowe półkolonie w Zgierzu i w Olsztynie. Trenerzy spisali się na medal, dzieciaki zachwycone :). mamy nadzieję, że skutkować to będzie jeszcze większą frekwencją od początku nowego roku szkolnego.

Dobiegł również końca obóz sportowy młodzieży biorącej udział w projekcie „Koleżanko i kolego trenuj boks a poznasz samego siebie”. Dużo się działo. oprócz intensywnych treningów, było też mnóstwo dobrej zabawy i zajęć integracyjnych. Wspaniała pogoda, cudowna przyroda w okół: las i jezioro, bardzo sprzyjały. Ale największe brawa należą się naszym podopiecznym i trenerom. Jedni i drudzy włożyli mnóstwo serca, zaangażowania i entuzjazmu w to, aby obóz był prawdziwie niezapomnianym czasem. Ale są też niewidoczni bohaterowie tych wakacji, tzn nasi darczyńcy, bez nich nic by się nie wydarzyło. DZIĘKUJEMY!!!

N O N I R O N