Wakacyjna Zbiórka trwa!!!

20.06.18


To były bardzo intensywne dwa tygodnie! 9 i 10 czerwca pokazywaliśmy się i promowaliśmy nasze idee na Enea Warsaw 5150. W takcie tego wydarzenia nasi dzielni wolontariusze (nasze osobiste dzieci) w potwornym upale zebrały 4154 zł na wakacje dla naszych podopiecznych.

A już tydzień później na zaproszenie Warsaw Masters Team kwestowaliśmy na Otwartych Mistrzostwach Warszawy na wodach otwartych nad Jez. Czerniakowskim! Świetna impreza, niesamowite zaangażowanie organizatorów, ale i wielkie serce startujących. W czasie zbiórki do naszych puszek wpadło 2208,86 zł!!. Ponadto jeden z uczestników imprezy dokonał przelewu na 1000 zł!!! Bardzo nas cieszy, że co raz więcej osób czuje nasze przesłanie i aktywnie wspiera wychowanie przez sport!. Wielkie brawa należą się naszym wolontariuszom, którzy ponownie w upale kwestowali, oraz wspomagali naszego przyjaciela Janka Sołtysa, w poprowadzeniu zajęć sportowych dla dzieci:). Na ich przykładzie widać, że sport to kuźnia charakterów:)

Już za niespełna tydzień wakacje, liczymy bardzo na wszystkich naszych przyjaciół, że uda nam się dzięki Wam zorganizować niezapomniane wakacje dla naszych podopiecznych. Dla wielu z nich to mogą być pierwsze wartościowe wakacje w życiu!

N O N I R O N