#Biegam Dobrze dla Non Iron


Biegasz?

Albo może dopiero chcesz zacząć, ale brakuje ci motywacji? Pobiegnij z nami i wspomóż realizację naszych projektów. Pomóż sfinansować zajęcia sportowe dla kolejnych dzieci z trudnych środowisk. Roczny koszt takich zajęć to na rok szkolny 2019/2010 to ok 200.000 zł, co daje niecały 1000 zł na jedno dziecko!. Już piąty raz stajemy się częścią projektu BiegamDobrze, łącznie zebraliśmy  ok 140 tys zł. Dzięki tym funduszom sfinansowaliśmy projekt "Boks w Ozorkowie",  częściowo "Biegnij Po Marzenia"  oraz "Razem możemy więcej w Zgierzu, ajlepszych z Olsztyna, a dzięki ostatniej zbiórce w czasie 41 PZU Maratonu Warszawskiego, całoroczne trenigi akrobatyczno cyrkowe dla dzieci z osad wiejskich w gminie Dywity! Wierzymy w ideę wychowania przez sport, w to, że dzięki regularnemu treningowi możemy dać dzieciom szansę na lepszy start. Zostań bohaterem naszych podopiecznych.  A jeśli nie biegasz, to wrzuć kilka groszy na zbiórki naszych biegaczy. Tym razem chcemy, aby nasi podopieczni, którzy cały rok ciężko trenują mieli szansę wyjechać na prawdziwy sportowy obóz, dla większości to będą pierwsze wakacje w życiu!!! Będzie to nie tylko nagroda, ale da też dzieciom moc i motywację do całorocznych treningów, oraz siłęw czasie trudnych chwil, będą miały do czego wracać we wspomnieniach. Pamiętajcie, inwestycja w sport, to nie tylko lepsza sprawność fizyczna i zdrowie, ale i większa pewność siebie, sprawnijszy i bardziej otwarty umysł :) 

#BiegamDobrze
dla NONIRON

Na świecie charytatywne bieganie jest od lat bardzo popularne, w Polsce dopiero zaczyna się robić „modne” i nabierać rozpędu. Od kilku lat Fundacja Maraton Warszawskiego zaprasza biegaczy do aktywnego włączenia się w niesienie pomocy poprzez bieganie w ramach akcji http://pzupolmaratonwarszawski.com/biegamdobrze_organizacje/. Dzięki takim biegaczom jak ty uda nam się zrealizować nasze cele. Wybierz naszą Fundację i zostań Biegowym Wojownikiem NON IRON. Do zobaczenia na trasie :). Tym razem już po zachodzie słońca!

Jak to zrobić?


1

Rejestrując się na bieg wybierz ścieżkę charytatywną, https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/registration/67/charity/step1

2

Spośród kilku organizacji wybierasz Fundację Non Iron http://pzumaratonwarszawski.com/biegamdobrze_organizacje/

3

Na profilu Twojej zbiórki wstaw swoje zdjęcie i krótki opis, nie musisz być najszybszym biegaczem w mieście, najważniejsze żebyś miał pomysł i fantazję, tak aby jak najwięcej Twoich znajomi wspomogło twoją zbiórkę

4

W momencie pozyskania 350 zł zostanie Ci przydzielony numer startowy, masz na to czas do połowy kwoetnia 2020 r, ale zbierać możesz dłużej, bo aż do tygodnia po półmaratonie.

5

Wyznacz sobie dodatkowy cel i wyzwanie, np  "za każdy przekroczony 1000 zł będę robić na trasie co 5 km pompkę", "założę dodatkowe przebranie", "upiekę ciastka dla darczyńców", "zaoferuje darmowe lekcje u zaprzyjaźnionego trenera" itp.

6

Przed biegiem otrzymasz od nas specjalny pakiet startowy z kilkoma niespodziankami. Również główny pakiet startowy od Fundacji Maraton Warszawski będzie zawierał unikalną koszulkę dobroczynnego biegacza.

7

W dniu zawodów będziemy Ci kibicować na trasie, takich kibiców nie będzie miał nikt. A te zawody będą wyjątkowe, bo po zachodzie słońca!!!

zobacz video poradnik

N O N I R O N

Twój
1%
ma znaczenie

Przekaż 1%