#Biegam Dobrze dla Non Iron


Biegasz?

Albo może dopiero chcesz zacząć, ale brakuje ci motywacji? Pobiegnij z nami i wspomóż realizację naszych projektów. Pomóż sfinansować zajęcia sportowe dla kolejnych dzieci z trudnych środowisk. Roczny koszt takich zajęć to na rok szkolny 2020/2021. Dzięki tym funduszom sfinansowaliśmy projekt "Boks w Ozorkowie",  częściowo "Biegnij Po Marzenia"  oraz "Razem możemy więcej" w Zgierzu, Najlepszych z Olsztyna, a dzięki ostatniej zbiórce w czasie 41 PZU Maratonu Warszawskiego, całoroczne trenigi akrobatyczno cyrkowe dla dzieci z osad wiejskich w gminie Dywity! Niestety jak wiecie nie odbył się 15 półmaraton warszawski. Ale teraz Fundacja Maraton Warszawski wyszła na przeciw, zmienionej przez pandemię sytuacji. Możemy zbierać biegnąc indywidualnie, na wybranych przez siebie dystansach!!!  Możesz pobiec cały olipijski dystans 42,195 km, ale także 21 km, 10 i 5 km!!! Nieważny jest wynik, ale podjęcie wyzwania, już uzbieranie 150 zł pozwoli Ci otrzymać pakiet startowy, dostęp do mobilnej aplikacji, a zebrane przez ciebie fundusze, zasilą konoto naszej Fundacji.

Wierzymy w ideę wychowania przez sport, w to, że dzięki regularnemu treningowi możemy dać dzieciom szansę na lepszy start. Zostań bohaterem naszych podopiecznych.  A jeśli nie biegasz, to wrzuć kilka groszy na zbiórki naszych biegaczy. Tym razem chcemy, ogłosić kokurs na projekt sportowy, który wybiorą wszyszcy biegnący dla nas.  Pamiętajcie, inwestycja w sport, to nie tylko lepsza sprawność fizyczna i zdrowie, ale i większa pewność siebie, sprawnijszy i bardziej otwarty umysł :) 

#BiegamDobrze
dla NONIRON

Jak to zrobić?


1

Rejestrując się na bieg wybierz ścieżkę charytatywną, https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/registration/67/charity/step1

zapisz się na maraton, bądź bieg towarzyszący na 21, 10 lub 5 km . 

2

Wybierz scieżkę charytatywną. Spośród kilku organizacji wybierasz Fundację Non Iron http://maratonwarszawski.com/biegamdobrze_organizacje/

3

Podczas rejestracji założysz profil swojej zbiórki, za pośrednictwem którego Twoi znajomi, rodzina, sąsiedzi czy inni biegacze będą mogli wpłacać środki i wspierać Twój udział w biegu.Na profilu Twojej zbiórki wstaw swoje zdjęcie i krótki opis, nie musisz być najszybszym biegaczem w mieście, najważniejsze żebyś miał pomysł i fantazję, tak aby jak najwięcej Twoich znajomych wspomogło twoją zbiórkę

4

W momencie pozyskania 150 zł zostanie Ci przydzielony numer startowy, Na zebranie środków i zagwarantowanie sobie startu w biegu masz czas do 25 września (piątek), jednak swoją zbiórkę możesz prowadzić dalej – aż do 7 października.

5

Wyznacz sobie dodatkowy cel i wyzwanie, np  "za każdy przekroczony 1000 zł będę robić na trasie co 5 km pompkę", "założę dodatkowe przebranie", "upiekę ciastka dla darczyńców", "zaoferuje darmowe lekcje u zaprzyjaźnionego trenera" itp.

6

Po zebraniu kwoty minimalnej 150 zł w prezencie od wspieranej organizacji otrzymasz pakiet startowy:

- dostęp do dedykowanej aplikacji mobilnej, 

- umieszczenie osiągniętego rezultatu w wynikach biegu wirtualnego, 

- wyjątkowy pomarańczowy nr startowy #Biegam Dobrze,

- oficjalny medal, 

- wysyłkę pakietu startowego, 

- upominki od naszej Fundacji.

7

Biegniemy 26 i 27 września, czyli w tym samym terminie, w którym w Warszawie odbywał się będzie bieg stacjonarny. Takie same będą też medale, które otrzymają uczestnicy biegu maratońskiego. 27 września połączymy się z Wami za pomocą fal radiowych, aby wspólnie wsłuchać Snu o Warszawie.

Wiecej szczegółów tutaj

zobacz video poradnik

N O N I R O N