Wakacje na sportowo - ruszyła facebookowa zbiórka pieniędzy!

05.05.19


Wakacje coraz bliżej i nasi podopieczni, podobnie jak wszystkie dzieci, już odliczają dni do ich rozpoczęcia. Jak wiadomo, nie wszyscy mają równe szanse i nie wszystkich czeka prawdziwy wakacyjny odpoczynek. Dzieciakom będącym pod skrzydłami Fundacji Non Iron jest trudniej, dlatego chcemy zebrać pieniądze na wyjazdy dla projektu Zgierz i Towarowa z Olsztyna. Mamy ciekawe pomysły, chętną grupę, która dzielnie i ciężko trenowała przez cały rok, tylko brakuje jeszcze funduszy.. Czy wiecie, że są wśród dzieci są takie, dla których byłby to pierwszy w życiu wyjazd?

Tym razem tym razem jest to niezwykła zbiórka! Najlepsi triathloniści z Polski i mistrz świata Chris "Macca" McCormack startują specjalnie dla Fundacji Non Iron w sztafecie w Poznaniu i w ten sposób chcą nam pomóc w zebraniu pieniedzy na wakacje dla dzieci. 

Od 28 do 30 czerwca Poznań po raz kolejny zamieni się w światową stolicę triathlonu. Podczas Super League Triathlon Poznań, 29 czerwca odbędzie się pojedynek dwóch zespołów świetnych sportowców teamu MACCA i teamu MKON!  Macca poleci dla Non Iron, a MKON tradycyjnie dla Nidzicki Fundusz Lokalny. Wiecie, co jest w tym niezwykłego? To, że tutaj nie ma przegranych, są tylko wygrane dzieciaki!

Zespół MACCA do same sportowe osobowości -  lider Chris "Macca" McCormacka,  Łukasz Kalaszczyński, Jo Love Tri - Joanna Soltysia,  Natalia RypelMaciej Chmura i Marcin Ławicki. Trzymamy za nich kciuki i bardzo się cieszymy, że oni wierzą w to, co my; że sport daje lepszy start w dobre życie!

Nasz zespół przygotował dla kibiców i darczyńców zaskakujące niespodzianki. Warto więc obserowować, co się dzieje! I warto wpłacać na dzieciaki, to one będą zmieniać świat!

https://www.facebook.com/donate/395723714607641/

N O N I R O N

Twój
1%
ma znaczenie

Przekaż 1%