Zapisy na 41. PZU Maraton Warszawski - uwierz, że warto pomagać i dołącz do naszych Biegowych Wojowników!!

06.08.19


Już po raz czwarty nasza Fundacja bierze udział w programie Biegam Dobrze przy biegach PZU!! Jesteśmy niezwykle dumni i wzruszeni, że liczba naszych Biegowych Wojowników rośnie! Oznacza to, że coraz więcej osób wierzy w naszą ideę i czuje, że warto pomagać tym, którym życie na samym początku postawiło w trudniejszej sytuacji.

Biegam Dobrze to wspaniały program, który pozwala na wzbogacenie sporowego wyzwania o szlachetnu charytatywny rys!! Dzięki Biegowym Wojownikom nasi stali podopieczni mogą liczyć na kontynuacje swoich treningów. Wpływy z Biegam Dobrze z PZU Maratonu Warszawskiego chceilibyśmy przeznaczyć na kolejny projekt w gminie Dywity!

Jest to projekt dla dzieci i młodzieży z osad wiejskich „Cyrk u mnie działa”, czyli tego jeszcze nie było :). Projekt prowadzony będzie we współpracy z wójtem gminy oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury w Dywitach, nasza Fundacja będzie opłacała  trenerów, dowóz dzieci, sala zostanie zapewniona przez pozostałych partnerów. Projekt  staruje we wrześniu, a zacznie się  od miedzyosadowej olimpiady Krzewienia Kultury Fizycznej :)) Dzieciaki z Dywit bardzo liczą na to , że projekt ruszy!

Aby pobiec dla nas, nie trzeba decydować się na dystans maratoński. Jeśli nie czujecie się na siłach, aby przebiec 42 kilomwetry, wystarczy zapisać się na Piątkę!!

Zapraszamy,  zachęcamy, liczymy na Was!!

Aby zapisać się lub dowiedzieć się więcej, wystraczy wejśc w zakładkę BiegamDobrze na naszej stronie lub kliknąć w poniższy link:

http://noniron.org/biegamdobrze

My wierzymy, że warto pomagać, uwierz i Ty!

N O N I R O N

Twój
1%
ma znaczenie

Przekaż 1%